پلاستیک حبابدار کیا

پلاستیک حبابدار ازدسته بندی های مختلفی برخوردار است ازجمله: نایلون های شفاف, نایلون های چاپدار نایلون های متالایز نایلون های رنگی یا(مستروچ) نایلون های دوختی یا پاکتی

انواع نایلون حباب دار

پلاستیک حبابدار شفاف

پلاستیک حبابدار شفاف در صنایع بسته بندی و برای محافظت از اقلام مورد نظر استفاده میشود. پلاستیک های حبابدار شفاف از سه لایه تشکیل شده و همانطورکه از اسم پلاستیک حبابدار مشخص است. اقلام تحت محافظت خود را به صورت واضح نشان میدهند و به راحتی میتوان تشخیص داد که چه محصولی در آن بسته بندی شده است. کاربرد و مصارف پلاستیک های شفاف به نسبت دیگر پلاستیک ها بیشتر است و با توجه به سایز حباب و متراژ نایلون در بسته بندی اقلام بزرگ و کوچک به کار برده میشود.

پلاستیک حبابدار متالایز

پلاستیک های متالایز به صورت دولایه پارچه همراه با نایلون تهیه میشود. لایه پارچه ای برای محافظت ازنایلون در مسافت های طولانی کارایی بسیاربالایی دارد افتاب باعث پوسیدگی نایلون میشود و پارچه تعبیه شده باعث ممانعت کامل ازاین کار میشود ب همین علت استفاده از پلاستیک حبابدار متالایز برای محافظت از بارهایی که درسفرهای طولانی، ترانزیت میشوند گزینه مناسبی است.

پلاستیک حبابدار چاپدار

پلاستیک حبابدار چاپدار برای حفاظت از اجناس تولید شده به کار برده میشود. مصرف کنندگان از کلیشه های چاپ دار آن برای معرفی برند خود نیز استفاده میکنند. کلیشه یا لوگوی هر شخص بنا بر سلیقه مشتری ساخته و در تیراژ بالا روی نایلون حبابدار چاپ میشود که علاوه بر بسته بندی لوازم و اقلام مورد نظر، تبلیغات شرکت خود را به ثمر میرساند.

پلاستیک حبابدار رنگی یا مستر بچ

پلاستیک حبابدار رنگی ازطیف رنگیِ رنگین کمانی برخوردارند. رنگ سازمانی برند مورد نظر در پس زمینه نایلون قرار میگیرد و کلیشه مربوطه روی آن چاپ میشود به طور مثال رنگ سازمانی بنفش در زمینه نایلون به کاربرده میشود و کلیشه با رنگ طلایی روی کار چاپ میگردد.

پلاستیک حبابدار دوختی یا پاکتی

تولید کننده برای اینکه ضایعات نایلون به کمترین حد نصاب خود برساند، از این روش استفاده میکند. برش های پلاستیک حبابدار دوختی پاکتی با دستگاه برش انجام و در نهایت لمینت میشود. از این نایلون برای کاور تلفن و صندلی و انواع وسایل استفاده میگردد که حالت زیبا تری به کار میدهد و درصنایع مختلف تولیدی به کار میبرند.
naylon hobabdar dokhti